PARĘ SŁÓW O MNIE
Dodane przez gumisd dnia 21 marzec 2012 18:14
Stronka powstała z myślą o Państwa wygodzie jak również ze względu na lepszy kontakt ze mną. Można tutaj zobaczyć czym się zajmuję, jak to wygląda w praktyce i na czym to polega. Zajmuję się oprawą muzyczną wszelkich imprez okolicznościowych. W większości są to wesela i poprawiny jednak nie skupiam się tylko na tych imprezach. Oferuję również oprawę wielu innych podobnych uroczystości gdzie standardowa orkiestra nie jest potrzebna.
Wiele par które organizują przyjęcie weselne odchodzi już od standardowej kapeli zamieniając na usługi DJ-a. Wiadome jest wtedy, że koszty są tańsze a zabawa niejednokrotnie lepsza.
To co robię, jest to moja wielka pasja i sposób na spędzanie czasu z ludźmi. Dj- ką zajmuję się od najmłodszych lat, wcześniej była to tylko zabawa ze starszym bratem. Później przerodziło się to w pasję i dobrą zabawę.
Przez pewien czas dzieliłem tę pasję z graniem w różnych kapelach, jednak teraz powoli zaczynam przechodzić tylko na Dj-kę i myślę że będzie to dobre rozwiązanie.
Uroczystości które obsługuję są prowadzone bardzo humorystycznie co sprawia, że biesiadnicy zamiast siedzieć za stołami bawią się na parkiecie. Oczywiście nie brakuje zabaw, które rozluźniają atmosferę i zbliżają gości do wspólnej zabawy.
Staram się tak prowadzić imprezę oraz zabawy aby połączyć dwie różne rodziny w jedną wielką rodzinę zabawową.
Repertuar jest bardzo obszerny i praktycznie nieograniczony, dlatego goście są zadowoleni z muzyki którą puszczam.
Po drugie nie jestem ograniczony tak jak większość Dj-ów którzy z góry maja zaplanowany repertuar i sztywno się go trzymają. Owszem też mam gotowy scenariusz każdej imprezy jednak w czasie zabawy staram się dobierać poszczególne utwory do preferencji większej liczby gości. Inaczej mówiąc puszczam kawałki przy których widzę że ludzie lubią się bawić i które przychodzą do mnie zamawiać. Często się zdarza że cały blok między posiłkami jest to po prostu repertuar wybrany przez gości weselnych. Myślę że jest to dobry pomysł ponieważ to goście mają się dobrze bawić, a nie Dj powinien ograniczać ich swoim sztywnym scenariuszem na daną imprezę.
Myślę że jak do tej pory udaje się to w 100%, choć wiadomym jest, że nie wszystkich się da zadowolić jednak zdecydowana większość jest usatysfakcjonowana.
Jestem przekonany że jeżeli Państwo się zdecydują na moje usługi to się nie zawiodą i na pewno nie zapomną tej imprezy.